3D Baskı Hizmeti

3D baskı hizmeti, dijital ortamda oluşturduğunuz yaratıcı tasarımları gerçeğe dönüştürür. 3 boyutlu modeller sunar. 3D printerlar sayesinde tasarımlarınızı bir adım ileriye taşıyan 3Piksel, son teknoloji cihazları sayesinde size gerçek boyutta bir hizmet sunuyor. Tasarlayın, baskı seçeneklerinizi belirleyin ve tasarımınızın gerçeğe dönüşmesini izleyin.

3D Tarama Hizmeti

Dilediğiniz objeyi tarayarak dijital ortama aktaran 3D tarama hizmeti ile birebir kopyalar elde edebilirsiniz. Bu hizmet, objelerin dijital modellemelerini elde etmenizi sağlar ve size tersine bir hizmet seçeneği sunar.

3D Tasarım Hizmeti

Tasarım ve modelleme konusunda desteğe ihtiyacınız varsa 3D Piksel, profesyonel ekibi ile size tasarım hizmeti sunar. Fikirlerinizin ve hayal ettiğiniz tasarımların gerçeğe dönüşmesi ve gelişmesi için size destek olur.

Modelleme Eğitimi

İşinizde uzmanlaşmak ya da modelleme ile ilgilenmek istiyorsanız profesyonel eğitmenlerimiz ile 3D dünyasına katılın, incelikle öğrenin! Modelleme eğitimi size 3D tasarım ve modelleme konusunda ayrıntılı bilgileri konusunda uzman kişiler tarafından sunar

Customization (Özelleştirme)

Özel projelerinizdeki belli adımlarda öngörüye ihtiyacınız varsa, 3D baskı hizmeti ile size özel fonksiyonel prototiplerinizi üç boyutlu hale getiriyoruz. Bu sayede parça işlevselliği gibi önemli noktalarda doğru kararlar almanıza yardımcı oluyoruz.

BİZİ ARAYIN 24/7
0553 847 6488

BİZE YAZIN
hello@3piksel.com

HAFTANIN 7 GÜNÜ
08:00 - 20:00